flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

 

ЛУЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

“29” липня  2021 р.                                                                          № 41/01-06

 

 

 

 

 

Про порядок здійснення

доступу до публічної інформації

Луцького міськрайонного суду Волинської області

 

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” від 13.01.2011 року № 2939-VI, з метою визначення порядку здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні Луцького міськрайонного суду Волинської області, та інформації, що становить суспільний інтерес, у зв’язку із кадровими змінами у апараті Луцького міськрайонного суду Волинської області, -

НАКАЗУЮ:

 

  1. Неухильно дотримуватись у роботі та виконувати вимоги Закону України “Про доступ до публічної інформації” суддям та працівникам апарату Луцького міськрайонного суду Волинської області.
  2. Покласти обов’язок у частині організації в установленому порядку доступу до публічної інформації, якою володіє Луцький міськрайонний суд Волинської області на керівника апарату суду – ПИЛИПЮК Ольгу Віталіївну та заступників керівника апарату суду – САЛІВОНЧИК Наталію Миколаївну та ЯБЛОНЧУК Лілію Богданівну.
  3. Покласти обов’язок щодо здійснення системного та оперативного оприлюднення інформації про діяльність суду та прийняті ним рішення на офіційній веб - сторінці, яка розташована на веб – порталі “Судова влада України” на завідувача сектору аналітично – статистичної роботи та забезпечення взаємодії із засобами масової інформації – ПОПОВИЧ Світлану Володимирівну та/або головного спеціаліста сектору аналітично – статистичної роботи та забезпечення взаємодії із засобами масової інформації – КАРДАШ Анну Миколаївну.
  4. Сектору по роботі з персоналом даний наказ довести до суддів та працівників апарату суду.
  5. Визнати такими, що втратив чинність: наказ суду № 03/01-06 від 02.01.2019 року “Про порядок здійснення доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Луцького міськрайонного суду Волинської області”, наказ суду № 31/01-06 від 23.06.2021 року “Про внесення змін до наказу суду № 03/01-06 від 02.01.2019 року Про порядок здійснення доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Луцького міськрайонного суду Волинської області”.
  6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

В.о. голови суду                                                                                                                            О.А. Калькова