flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Документи по темі:

додаток 1 64 Kb  rtf-файл
Додаток 2 64 Kb  rtf-файл
Додаток 3 63 Kb  rtf-файл

Доступ до публічної інформації

            Президентом України для впровадження європейських стандартів відкритості і прозорості в роботі органів державної влади підписано Закон України «Про доступ до публічної інформації».

На виконання цього Закону головою Луцького міськрайонного суду затверджено Положення про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Відповідальними працівниками за організацію доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні суду, визначено керівника апарату суду Пилипюк Ольгу Віталіївну та заступників керівника апарату суду Салівончик Наталію Миколаївну та Яблончук Лілію Богданівну. Дані працівники будуть реалізовувати права громадян на доступ до публічної інформації суду.

Надання публічної інформації судом здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

3) підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту

43016, м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 24, Луцький міськрайонний суд Волинської області (на конверті вказувати "Публічна інформація");

  Форми для подання інформаційного запиту у письмовому виді:

 - від фізичної особи; (зразок додаток 1)

- від юридичної особи; (зразок додаток 2)

- від об’єднань громадян; (зразок додаток 3)

факс: (0332) 722 204; електронна пошта:  inbox@Ic.vl.court.gov.ua.