26 жовтня 2016 року з ініціативи Директора НМЦ профспілок Волині Галини Даниленко, у приміщенні Луцького міськрайонного суду Волинської області відбулося навчання голів профкомів Волині.
Участь у заході взяла суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області – Присяжнюк Л.М. та секретар судових засідань суду – Стецюк Р.В. Навчання відбувалося в залі судового засідання у формі ділової гри «Поновлення на роботі». Усі запрошені мали змогу побачити та почути, яким чином здійснюється розгляд цивільної справи у спорі про поновлення порушених трудових прав.
Крім того, метою даного заходує розширення знання голів профкомів про можливість звернення до суду в інтересах працівників, які вважають, що їх права були порушені зі сторони роботодавця.
Детальніше про «гру» можливо дізнатись за посиланням http://nmcp-lutsk.com/86-vstati-sud-de.html
![](/userfiles/image/sud0308/Dilovagra/1477639139_bezymyannyy.jpg)
![](/userfiles/image/sud0308/Dilovagra/1477639203_bezymyannyy3.jpg)
![](/userfiles/image/sud0308/Dilovagra/1477639200_bezymyannyy4.jpg)
![](/userfiles/image/sud0308/Dilovagra/1477639133_bezymyannyy5.jpg)