flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИРОК У СПРАВІ №161/12809/24 ВІДНОСНО ОБВИНУВАЧЕНОЇ БАВІНОЇ ЛЮДМИЛИ ІВАНІВНИ

12 грудня 2025, 16:14

Луцьким міськрайонним судом Волинської області в порядку спеціального судового провадження за відсутності обвинуваченого (in absentia) обвинувальний акт у кримінальному провадженні №22023130000000089, що надійшов з Волинської обласної прокуратури, відносно Бавіної Людмили Іванівни, що своїми умисними діями, які виразились у добровільній участі громадянином України в організації та проведенні незаконного референдуму на тимчасово окупованій території, а також публічних закликах до проведення такого незаконного референдуму на тимчасово окупованій території, вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч. 5 ст. 111-1 КК України, а також, що своїми умисними діями, вчиненими з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб, вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 110 КК України.

 12 грудня 2025 року судом постановлено вирок, яким обвинувачену Бавіну Людмилу Іванівну, 08.12.1961 року народження (останнє відоме місце проживання: Луганська область, м. Голубівка, вул. 23 з'їзду, 42, кв. 9), визнано винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 110, ч. 5 ст. 111-1 КК України, та на підставі ч. 1 ст. 70 КК України призначено остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 10 (десять) років з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, органах державного управління та контролю, підприємствах та організаціях державної чи комунальної власності на строк 15 (п’ятнадцять) років, з конфіскацією усього належного їй на праві приватної власності майна.

Обраний в порядку ч. 6 ст. 193 КПК України щодо Бавіної Людмили Іванівни, 08.12.1961 року народження, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою – залишено без змін.

На вирок може бути подана апеляційна скарга до Волинського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення через Луцький міськрайонний суд Волинської області.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги вирок, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Обвинувачена має право отримати в суді копію вироку.

Копію вироку після проголошення вручено захиснику обвинуваченої та прокурору.