flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суд продовжив строк тримання під вартою підозрюваному у державній зраді

28 квітня 2022, 13:04

27 квітня 2022 року слідчим суддею Луцького міськрайонного суду Волинської області Олесею Кальковою було розглянуто клопотання про продовження строку запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, щодо підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.111 Кримінального кодексу України, а саме державна зрада.

За наслідками розгляду, до підозрюваного, застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, строком на 60 днів з можливістю внесення застави, на підставі ч. 3 ст.183 КПК України визначино розмір застави – 800 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 1 984 800 (один мільйон дев’ятсот вісімдесят чотири тисячі вісімсот) гривень.

 

 

Довідково: відповідно до ч.1 ст.111 Кримінального кодексу державна зрада -  діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.